NEWS

Děkuji vám za vše

13. ledna 2012 v 20:04 | lady Lianna
Asi to jednou přijít muselo. Grafikou jsem se bavila krásné tři roky, ale moje zájmy se posunuly jinam a já už nemám tolik chuti a radosti, aby zbylo dost i pro samostatný grafický blog.

LayoutGraphic byl jako můj vlastní. Pokud bude některá ze stávajících adminek chtít, přepíšu jí LayoutGraphic na její mail.

Loučím se s Vámi, mějte se krásně,

Vaše
lady Lianna
vysvobozena.blog.cz

Přicházím v míru a s hlavou plnou nápadů

16. srpna 2011 v 10:53 | Blaira - GGF
Zdravím všechny kdo se rozhodli poznat nového admina!
Ano, sama tomu nemůžu uvěřit, tento blog jsem navštěvovala ještě v době kdy měl původní grafický tým a td můžu být tohoto blogu součástí!

Grafiku dělám,od doby co jsem se k počítači dostala,ovšem vše jsem se naučila sama,nikdo mi bohužel neradil, takže mi to trvalo celkem pár let (osm pokud to chcete přesně) Já už měla celkem tři blogy,původní,byl dokonce také grafický tým,ale po čase, já neměla nervy na to být hlavní webmiss ;) potom jsem měla blog o The vampire diaries a aktuelně mám blog o Gossip girl (a dalších seriálech), grafice a autorství se tam také najde.

Doufám,že tu nikomu nebude vadit,že si vyrobím,rozcestník,ohledně layoutů,jinak ostatní grafiku budu přidávat normálně s ostatními. Děkuji za vřelé přijetí, pokud má ještě někdo zájem poznat můj aktuelní blog a seznámit se zatím víc s mou grafikou navštivte tedy www.gossip-girl-fans.blog.cz
Blaira

Konkurz na grafiky!!

8. srpna 2011 v 20:36 | Lianna
Layoutgraphic si zakládá na cestě samotné, tudíž není důležitá dokonalost, ale cesta k ní. Rozšiřujeme řady grafiků - grafiček a hledáme osůbky, které mají vážný zájem přidat se k nám do týmu.

Podmínky:

Žádný jiný team. Už mám zkušenosti s aktivitou, proto neberu osůbky, co jsou v jiném teamu.

Aktivita. Je mi jedno jak často, ale pokud možno se tu objev aspoň v komentářích.

Vážný zájem. Osůbek, co se přihlásily a od té doby nic jsem tu měla už spousty. Chtěla bych přivítat človíčka, který by byl aspoň trochu aktivní.

Věk není důležitý. Pokud váháš, prostě pošli své práce nebo odkaz na blog a zbytek nechej na mě, co se týká úrovně prací, posoudím sama.

Posílejte své práce na můj mail - Rea.A@centrum.cz - pokud máte blog se svou grafikou, klidně stačí odkaz na váš blog.

Co jsem dělala poslední tři dny

22. července 2011 v 17:41 | Lianna
Musím se pochválit - S Photoshopem si začínám poměrně obstojně rozumět. Toto je můj nejnovější grafický převlek pro osobní blog:-). Šíleně mi trvalo to horní menu, protože mi nějak ušlo, že blog.cz zarovnává popisky podle dolní hrany, a já tam měla font s "ocáskama" - nevím proč mám vsugerováno, že zarovnává právě podle té dolní, tak jsem to musela přepracovat a popisky pozmenšovat, protože v původní délce se mi tam vedle sebe nevešly:-).

Nezávazně: Máte zájem stát se částí grafického týmu?

13. června 2011 v 20:09 | Lianna
Obrovsky moc bych tímto chtěla poděkovat Lastovičce za čas, námahu a nápady, které věnovala blogu LayoutGraphic a chtěla bych jí jménem celého týmu popřát všechno dobré do dalšího života. Jsi úžasná, budeš nám tu chybět.

Tímto oznamuji, že jsem ochotná do týmu LayoutGraphic přijmout další jednu až dvě grafičky - grafiky, samozřejmě po konzultaci s ostatními kolegyněmi. Pošlete mail na Rea.A@centrum.cz, pokud máte blog s vaší grafikou, stačí blog, jinak do přílohy dvě až tři práce, které vás charakterizují.

Jenom připomenu to, co jsem s oblibou psávala začátkem roku - týmu LayoutGraphic nejde o dokonalost, ale o radost z grafiky a cestu. Samozřejmě nějakou úroveň vyžadujeme, ale většinou právě ti, co se nejvíc bojí, limity splňují, takže posouzení nechejte na nás.

Všechny čtyři se už moc těšíme!

Malá prosba adminkám

27. prosince 2010 v 19:05 | Lianna
Milé kolegyně, už před časem jsem umazávala neaktivní adminku a teď jsem přemýšlela, jakým způsobem vlastně neaktivitu ohodnotit. Jak dlouho nechat bez reakce, než smažu.

Domluvme se tak - pokud nebudete zveřejňovat, nechejte zde na LayoutGraphic aspoň komentář k nějakému tématu. Pokud budete zveřejňovat a komentovat v případě, že na vás sedne veliký hnusný blok, určitě se nemusíte bát, že vás smažu.

Pokud tady od vás nebude čtvrt roku ( jinak řečeno tři měsíce ) ani jeden komentář, mažu vás z menu. Platí?

Nový Lay!

20. listopadu 2010 v 15:15 | Lastovička
Neviem, či sa tu zvyknú písať takéto články (dúfam, že nevadí :D) ale len to tu chcem spomenúť. Škoda, že sa nevyjadrili všetky adminky, ale ja som to proste musela nastaviť. Mne osobne sa lay veľmi páči a uvažovala som, že si ho dám k sebe, ale s mojím terajším layom sa neviem rozlúčiť. Rada by som tu aj uviedla credits, lebo nad vol. menu boxom nie je všetko.
Lay som nastavila ja.
Obrázok na záhlaví revolved.
Obrázok na stránke som našla na googli.
A hlavná inšpirácia patrí geniálnemu z-design.
Toť vše :)

Konec příjmu přihlášek

3. listopadu 2010 v 14:41 | Lianna
Tímto uzavírám náběr přihlášek do právě probíhajícího konkurzu na nové grafiky. Moc děkuju všem, co přihlášku poslali a přeju tak trochu jim, sobě i vám, abychom měly šťastnou ruku při výběru a prošel ten, kterého grafika baví a chce se dál zlepšovat.

Výsledky se dovíte v pondělí, 8.11.2010. Všem přihlášeným pošlu maily, jak to dopadlo.

Tímto prosím adminky LayoutGraphic, aby se vyjádřily k osobám, které jsou v Adminské knize, postačí jednoduché ano/ne. Děkuju.

Konkurz na grafiky pro LayoutGraphic

20. října 2010 v 15:15 | Lianna
Původně jsem nechtěla moc tlačit na pilu a jakkoliv to hrotit, ale přece jen jsem se rozhodla zkusit to jinak. Existují dva druhy grafických blogů: ty "komornější" mají tak dva, tři grafiky a spokojeně si šlapou. Ty druhé mají "adminů" víc. Když píšu konkurz na grafiky, myslím tím konkurz na grafiky. Žádný člověk nebo dva. Za deadline považuju osm lidí, lidí, co budou doopravdy přispívat.

V současné době na LayoutGraphic působí opět zdravé jádro tří lidí: Lianna, Wicki a An(N)dy, kterou jste vybrali vy v anketě. Sami si tedy spočítejte, jaké máte šance.

Podmínky:

1. Aktivita. Když už nic, tak aspoň za 14 dní jeden článek. Nemá smysl vstupovat do grafického týmu, když tvoříte jen částečně.

2. Věrnost. Nepřijímají se přihlášky od lidí, co jsou už jinde v grafickém týmu.

3. Originalita. Okamžitě mažu grafika, jehož "homesite" bude mít kabát, který jsem už viděla u jiného grafika. Žádné kopírování a opisování.

4. Určitá úroveň prací. Jak s oblibou píšu, posouzení nechte na mě. Kdyžtak přihoďte adresu na váš blog, důležitý je osobní vývoj. Není nutné mít vlastní blog.

Co poslat:

1. Ukázku své práce na layoutgraphic.seznam.cz
2. Do předmětu heslo Konkurz
3. Připište svou přezdívku, kolik vám je a pokud máte, odkaz na váš blog nebo web

Uzávěrka přihlášek je 3.11.2010 a LayoutGraphic si vyhrazuje právo přijímat nové grafiky ještě před ukončením termínu náběru přihlášek. Kdyby se náhodou urodilo, bude nás tu víc :-).


P.S.: Toto není akce Dohoďte nám admina. "Dohazovací" akce neustále jede a pokud byste tedy chtěli někoho navrhnout, klidně můžete.

Dohoďte nám grafika a dostaňte za to propagaci na LayoutGraphic

3. října 2010 v 18:26 | Lianna
Jelikož adminská kniha aktivitou nepřetéká, beru věci do vlastních rukou. Máte v oblíbených blozích nějakého šikovného grafika či grafičku? Povězte nám o něm a pokud dotyčnou osůbku přijmeme do vlastních řad, odměna vás nemine.

_______________________________________
Pravidla:
1. Nemáme zájem o zjevnou podobnost s jakýmkoliv jiným grafikem, ten človíček by měl mít vlastní styl
2. Nestojíme o grafika, který ke svým pracím přidává Nic neumím, berte to s rezervou, jsem břídil. Ano, netvrdím, že jsem bůh, ale podmínkou je věřit svým schopnostem a dobrovolně neshazovat svoji práci.
3. Nejde nám o dokonalost, ale o talent. Všimli jste si, že se za určitou dobu někam posunul? V tom případě se nebojte nám o něm napsat
_____________________________________

Tato akce není časově omezená. Jde jen o pokus vylovit šikovného grafika či grafičku, který se ztrácí ve všech těch článcích ve výpisu na blog.cz.

Pokud vámi navrženého človíčka přijmeme, čeká vás měsíční propagace zde na blogu, vaše ikonky budou umístěny pod záhlavím. Ano, celý měsíc. Ještě jednou opakuji, je důležitá kvalita a úroveň práce plus nějaký rozvoj dopředu.
 
 

Reklama
Reklama