Srpen 2011

Article pictures: Taťána Kuchařová

24. srpna 2011 v 17:19 | Lianna |  Drobnůstky
Jeden Taťánin reklamní photoshoot. Fotky to jsou hezké, ale mám pocit, že kdyby šla na Miss World teď, už to na titul nebude. Těmi chirurgickými zákroky ztratila všechno, co na ní bylo hezké a je z ní klasická Barbie...

Credits:
Fotky pochází z revue.idnes.cz


Přicházím v míru a s hlavou plnou nápadů

16. srpna 2011 v 10:53 | Blaira - GGF |  NEWS
Zdravím všechny kdo se rozhodli poznat nového admina!
Ano, sama tomu nemůžu uvěřit, tento blog jsem navštěvovala ještě v době kdy měl původní grafický tým a td můžu být tohoto blogu součástí!

Grafiku dělám,od doby co jsem se k počítači dostala,ovšem vše jsem se naučila sama,nikdo mi bohužel neradil, takže mi to trvalo celkem pár let (osm pokud to chcete přesně) Já už měla celkem tři blogy,původní,byl dokonce také grafický tým,ale po čase, já neměla nervy na to být hlavní webmiss ;) potom jsem měla blog o The vampire diaries a aktuelně mám blog o Gossip girl (a dalších seriálech), grafice a autorství se tam také najde.

Doufám,že tu nikomu nebude vadit,že si vyrobím,rozcestník,ohledně layoutů,jinak ostatní grafiku budu přidávat normálně s ostatními. Děkuji za vřelé přijetí, pokud má ještě někdo zájem poznat můj aktuelní blog a seznámit se zatím víc s mou grafikou navštivte tedy www.gossip-girl-fans.blog.cz
Blaira

Avatars > Ellie Goulding :)

14. srpna 2011 v 13:50 | Claris* |  Avatary
Tak moje první tvorba tady na blogu. Udělala jsem pro vás pár opravdu jednoduchých (možná až moc) avatarů. Jsou s Ellie Goulding, kterou jsem si v poslední době docela oblíbila :) Tak, jak už jsem řekla, jsou opravdu jednoduché. No a? V jednoduchosti je snad krása ne? :) No, i když právě u mejch výtvorů bych tohle pravidlo nepotrvdila. No nevadí. :D Třeba se aspoň někomu budou líbit. Budu ráda za komentář, co vy na to ;)

Zdroj fotek: ellie-g.net

Pamatujte na pravidla! Žádné přivlastňování mojí tvorby, pěkně užívejte např. do vašich článků se zdrojem (ikonka či textový odkaz, aspoň malou zmíňku (: ), nepřekopírovávejte je někam hromadně a podobně. Jinak si vás najdu a uřežu vám postupně všechny prstíčky! :D Děkuju :)

P.S. (August 15th): Udělala jsem pro vás pár PNGéček ale za boha živýho je nemůžu najít kam jsem je uložila! :D Takže si na ně budete muset chvíli počkat, než je zas objevím :)

To je odemně zatím vše, užívejte prázdnin!
- xo Claris*

Konkurz na grafiky!!

8. srpna 2011 v 20:36 | Lianna |  NEWS
Layoutgraphic si zakládá na cestě samotné, tudíž není důležitá dokonalost, ale cesta k ní. Rozšiřujeme řady grafiků - grafiček a hledáme osůbky, které mají vážný zájem přidat se k nám do týmu.

Podmínky:

Žádný jiný team. Už mám zkušenosti s aktivitou, proto neberu osůbky, co jsou v jiném teamu.

Aktivita. Je mi jedno jak často, ale pokud možno se tu objev aspoň v komentářích.

Vážný zájem. Osůbek, co se přihlásily a od té doby nic jsem tu měla už spousty. Chtěla bych přivítat človíčka, který by byl aspoň trochu aktivní.

Věk není důležitý. Pokud váháš, prostě pošli své práce nebo odkaz na blog a zbytek nechej na mě, co se týká úrovně prací, posoudím sama.

Posílejte své práce na můj mail - Rea.A@centrum.cz - pokud máte blog se svou grafikou, klidně stačí odkaz na váš blog.

The pink shade of grey

5. srpna 2011 v 20:00 | Lianna
Už byl čas na další převlek. Tentokrát do světla a do jednoducha:-).

P.S.: Jo, už zas bez bannerku:-)

Pravidla:
1. Nevydávat design za svoje dílo
2. Nepoužívat bonusky samostatně (pokud nějaké jsou)
3. Nestahovat jenom části laye a bezpodmínečně zanechat mnou udaný formát laye
4. Nechat mi tady pod tímto článkem komentář s odkazem, kam lay půjde.
5. Neumazávat credity
6. Design smíte použít jinam než na blog.cz. Musíte ale zanechat podobu designu a credits dole v zápatí.

Nastavení:
Zip složka obsahuje screeny obrazovky z administrace blogu. Při nastavování dávejte pozor na jednotky a zarovnávání, každý puntík musí být na svém místě, jinak to fungovat nebude. Pokud něco nesedí, ještě jednou si všechno projděte, je to foceno z nastaveného vzhledu, ne že bych to tam jenom popřepisovala v grafickém editoru.

Obsah balení:
nařezaný design, screeny obrazovky z admin.blog.cz z mého zkušebního blogu s nastavením

Popisky:
Autor, Blog, Kontakt, Profil, Navigace, Menu, Moje tvorba, Napsáno, Affs, Toplist, Návštěvnost, Top affs, Images, Pictures, Obrázky, News, Links, Odkazy, Aktuálně, Rubriky, Moje kecy, Odpadkový koš

Credits:
Fotka je moje - vysvobozena.blog.cz

Article pictures: Ingen

3. srpna 2011 v 17:49 | Lianna |  Drobnůstky
Žil byl kdysi kdesi jeden časopis. Jmenoval se Jak na počítač. V té zemi, v té době žila jedna milá, hodná a hezká Liannka (trénuju do projektu pro Autorský klub:-) ), která si CD z časopisu Jak na počítač půjčovala od známého. Jednoho dne, který si zapomněla zakroužkovat v kalendáři, poněvadž jí změnil život, na tom CD našla vizitku kapely Hysteria - metalové grupy z Uherského Hradiště (prej - fakt to tam tak bylo, zkušebnu teď ale mají 3 km od mého bydliště:-).

Ta kapela asi před měsícem nebo před dvěma našla novou frontmanku. Studuje klasický zpěv a jelikož není Liannka, která umí 60 procent textů z půlky a těch zbylých 40 procent za tu dobu už i pozpátku, tak zatím první duet-videa s původním zpěvákem zní jako vykradení Nightwish - zkuste se ale naučit úplně cizí písničky za týden.

No nic, konec blbnutí, pochybuju, že to tady někdo zná, tak aspoň, když už nic, pár obrázků hezké ženské:-).

Credits:
Autorem fotek je Jakub Barcuch.

Prosím neořezávat, za a) to pak bude vypadat debilně a za b) je tam odkaz i na Jakuba, a ten tam zůstat musí (logicky, protože ty fotky jsou jeho).