Březen 2010

Jak Vložit jako masku v Gimpu

31. března 2010 v 15:51 | Lianna |  Místo PhotoFilteru Gimp
Zlatíčka moje nejkrásnější, dneska už po mně nic nechtějte.... měla jsem v plánu set velikonočních avataů, jenže jak jsem nastavovala ty affíky a pak náš button, málem jsem se zbláznila - blog.cz si zas dělal co chtěl. Tak tedy tahám z útrob svého osobního blogu další svůj starší, ale stále platný kousek - návod, jak v Gimpu používat masky - nebo, chcete-li, stampy.Jak na design, část 2: Obrázek do záhlaví

30. března 2010 v 14:34 | Lianna |  Návody-vychytávky
První díl nám dal jasnou mez - negrafické uživatele odmítající omezení na šablony blogu. Umíme si vygenerovat barevné schéma pro blog.

Barvičky máme, ale co s obrázkem? Budu vás muset naučit, jak si jej oříznete přesně na ten rozměr, který právě potřebujete.

Speciál Jak na design - část 1: barvy

29. března 2010 v 14:40 | Lianna |  Návody-vychytávky
Je mi jasné, že i negrafici by si rádi upravili blog podle svého. Jenže co s tím, když nehodláte být odkázaní jen na blog.cz šablony. Nastavování je jednoduchoučké, jen vám prostě chybí "buňky" na lazení barev a podobně. První díl je zaměřen právě na volbu barevného schématu (slazení všech barviček na blogu dohromady.)

Někdo říká Vykašlete se na to, důležité je, o čem píšete, ale přesto bych otázce designu blogu věnovala pozornost. Když už nic, dávejte pozor, aby byl text na stránce dostatečně dobře čitelný a aby celý blog nepůsobil jako pěst na oko. Ano, černá barva na té neonově křiklavě zelené přečíst jde, ale z takového blogu vás za chvíli začnou bolet oči. A to není záměr.

Vyhlášení konkurzu!

6. března 2010 v 22:21 | Lady.Ímou.Shit |  NEWS
A je to tu,protože tento blog postrádá webmastery,rozhodla jsem se vyhlásit konkurz.
Velká šance pro nadějné grafiky,kteří se chtějí blýsknout a i pro ty,kteří se hlásili,ale nebyli vybráni.

STÁHNI SI PŘIJÍMACÍ PROTOKOL A V NĚM NAJDEŠ POTŘEBNÉ INFO.

KONEC KONKURZU JE V SOBOTU 13.3.010 V 20:00

Ti kdo pošlou po tomto termínu neberu na vědomí.
Tak těším se na vás..¨
L.Í.Shit