Leden 2010

Wicki - Volný design

29. ledna 2010 v 19:43 | Wicki |  Nenakódované
1.

2.
http://nd04.jxs.cz/206/359/4308691adc_74117819_o2.png
Mischa a Rachel

Pokud chces nejaky design ode me ,napis mi na email uvedený v menu.

About

23. ledna 2010 v 20:09 | LayoutGraphic team |  Menu
Blog Layoutgraphic byl založen v prosinci 2009 slečnami NaTalyy a NiQinQa.sweet, které jsou uváděny jako první dvě spolumajitelky blogu. Od počátku blog provázela hlavně pověst "Těch, co kopírují po Layforu".
Za půlroční existenci blogu zde působila celá řada grafiků. Většinou ale jen krátce a brzy zase byli pryč. Každou chvíli jste zde tedy mohli vidět nový vyhlášený konkurz na nové adminy. Z jednoho z prvních konkurzů vzešla cenná posila - slečna Mrs. Hroznička, později Tez.í. Ta se po odchodu původních dvou zakladatelek stala hlavní adminkou a majitelkou blogu, protože zde kromě ní snad už nikdo nepřispíval.
V dubnu 2010 Tez.í vyhlašuje konkurz nanovo. Po jeho ukončení však i ona ohlašuje odchod a z LayoutGraphic se stává nový blog. Nové adminky Wicki a Lianna přestaly používat stažený tvar Lagra, který tak sváděl k narážkám na Layfor a po asi měsíčním zapracování vzešly z veřejného konkurzu další dvě grafičky - An(N)dy a Lucii.
Ze dvou slečen se "uchytla" pouze An(N)dy a po tomto konkurzu jsme tady byly tři. Za nějaký čas se k nám přidaly další tři grafičky. Z těchto jmen uvedu pouze jméno Lastovička. Ostatní dvě byly z důvodu Půl roku ani komentář a ani jedna práce vymazány. Lastovička pokračuje v nastoleném trendu "Z každého konkurzu jeden grafik". (Poznámka Lianny: nutno dodat, že si toto děvče díky její aktivitě dokážu představit na mém postu šéfky.)

Spolu s novým svěžím větrem se LayoutGraphic opět posouvá o něco dál po své cestě.